April 16, 2021

Asian Khabar

Online News Portal

धनुषामा हिउदे अधिवेशन सम्पन्न

धनुषा – धनुषाको लक्ष्यमिनिया गाउँपालकामा हिउदे अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रममा लक्ष्यमिनिया गाउँ पालकामा प्रमुख विनदेशर यादवले सबैभन्दा पहिला शिक्षालाई लिएर चलने उनले यस्तो जानकारी दिनुभयो ।
माघ महिना भित्र स्कुलमा राम्रो कुवालिटिकाे शिक्षक ल्याउने प्रमुख यादवकाे भनाइ छ लक्ष्यमिनिया गाउँ पालिकाका शिक्षामा पछाडि रहेको अब शिक्षालाई महत्त्व दिनुपर्ने उनकाे भनाइ छ । बिकासकाे काम चत्र मसान्तसम्म पुरै काम गरेर देखाउने उनले दावि गरेकाे हुन ।

त्यसतै लक्ष्यमिनिया गाउँ पालिकाका उपप्रमुख इन्द्रकाला देवि यादबले विदेशमा रहेको दाजुभाइकाे गुनासो सुनका लागि यश गाउँ पालिकामा सुचना केन्द्र राखनु पर्ने उनले यस्तो बताउनुभयाे । समाजमा चाैमुखि विकास हुनुपर्ने मात्रै राेड ढलान गरेर नहुने उनको भनाई छ । समाजमा विकाश हुनलाई शिक्षा ,स्वास्थ , कृषि , लगायतका हुनुपर्ने उनले जिकिर गरेकाे हुन । यता, लक्ष्यमिनिया गाउँ पालिकाका प्रमुख प्रसासकिय अधिकृत हरिशंकर यादबले यश साभामा शिक्षालाई पहिलो प्राधमिकता राखेकाे उनले यस्तो जानकारी दिनुभयो । शिक्षकाे भर्ना माघ महिना भित्र निकालिने उनले समेत जानकारि दिनभयाे । गत बर्षकाे समिक्षा र यश आर्थिक बर्षमा कसरी अघि बढने विषयमा छलफल भएकाे यादबले जानकारी दिनुभयो । हिउदे अधिवेशन कार्यक्रममा गाउँ पालिका वडा अध्यक्षहरु, वडा सदस्य, जनप्रतिनिधि, संचारकर्मी लगायतका सहभागीता रहेकाे थियाे ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Website by : The Palm Group